AQ2AD1-3/28VDC
PanasonicPanasonic
AQ2AD1-3/28VDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AQ2AD1-3/28VDC
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas SSR RELAY SPST-NO 2A 3-60V
Duomenų lapai: 1.AQ2AD1-3/28VDC.pdf2.AQ2AD1-3/28VDC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
AQ2AD1-3/28VDC specifikacijos
Dalies numeris AQ2AD1-3/28VDC Gamintojas Panasonic
apibūdinimas SSR RELAY SPST-NO 2A 3-60V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6903 pcs Duomenų lapas 1.AQ2AD1-3/28VDC.pdf2.AQ2AD1-3/28VDC.pdf
Įtampa - apkrova 3V ~ 60V Įtampa - įėjimas 3 ~ 28VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Tiekėjo prietaisų paketas -
Serija AQ1 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SIP Išvesties tipas DC
Kiti vardai 255-3774
AQ2AD1-3/28VDC-ND
AQ2AD1328VDC
Montavimo tipas Through Hole
Apkrovos srovė 2A "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant