AQ2A2-ZP3/28VDC
PanasonicPanasonic
AQ2A2-ZP3/28VDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AQ2A2-ZP3/28VDC
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas SSR RELAY SPST-NO 2A 75-250V
Duomenų lapai: 1.AQ2A2-ZP3/28VDC.pdf2.AQ2A2-ZP3/28VDC.pdf
  • Pranešimas
AQ2A2-ZP3/28VDC specifikacijos
Dalies numeris AQ2A2-ZP3/28VDC Gamintojas Panasonic
apibūdinimas SSR RELAY SPST-NO 2A 75-250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4285 pcs Duomenų lapas 1.AQ2A2-ZP3/28VDC.pdf2.AQ2A2-ZP3/28VDC.pdf
Įtampa - apkrova 75V ~ 250V Įtampa - įėjimas 3 ~ 28VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Tiekėjo prietaisų paketas -
Serija AQ1 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SIP Išvesties tipas AC, Zero Cross
Kiti vardai 255-2659
AQ2A2-ZP3/28VDC-ND
Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Apkrovos srovė 2A