4THE220MF
PanasonicPanasonic
4THE220MF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4THE220MF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Duomenų lapai: 1.4THE220MF.pdf2.4THE220MF.pdf
  • Pranešimas
4THE220MF specifikacijos
Dalies numeris 4THE220MF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP TANT POLY 220UF 4V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104071 pcs Duomenų lapas 1.4THE220MF.pdf2.4THE220MF.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija POSCAP™ TH Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai PCE5145TR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Gamintojo dydžio kodas D2E
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz
Talpa 220µF