B76010D2279M055
KEMETKEMET
B76010D2279M055 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B76010D2279M055
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
Duomenų lapai: B76010D2279M055.pdf
  • Pranešimas
B76010D2279M055 specifikacijos
Dalies numeris B76010D2279M055 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 220UF 10V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4370 pcs Duomenų lapas B76010D2279M055.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija B760 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 495-2307-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 55 mOhm Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 55 mOhm
Talpa 220µF