AI-1622-TWT-12V-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-1622-TWT-12V-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AI-1622-TWT-12V-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas AUDIO MAGNETIC IND 8-15V TH
Duomenų lapai: AI-1622-TWT-12V-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AI-1622-TWT-12V-R specifikacijos
Dalies numeris AI-1622-TWT-12V-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 52665 pcs Duomenų lapas AI-1622-TWT-12V-R.pdf
Įtampos diapazonas 8 ~ 15V Įtampa - Įvertinta 12V
Nutraukimas PC Pins Technologija Magnetic
Garso slėgio lygis (SPL) 85dB @ 12V, 10cm Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija AI Reitingai Washable
Uosto vieta Top Pakuotė Tray
Kiti vardai 668-1020
AI1622TWT12VR
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Single Tone Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas DC
Aukštis - sėdi (maks.) 0.559" (14.20mm) Dažnumas 2.2kHz
Trukmė - Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 12V 30mA 2.2kHz 85dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins Dabartinis - tiekimas 30mA
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AI-1441-TWT-12V-R
AI-1441-TWT-12V-R
Gamintojai: PUI Audio, Inc.
apibūdinimas: AUDIO PIEZO INDICATOR 3-16V TH
Sandelyje: 84426 pcs
parsisiųsti: AI-1441-TWT-12V-R.pdf
RFQ
AI-165
AI-165
Gamintojai: PUI Audio, Inc.
apibūdinimas: AUDIO MAGNETIC INDICATOR TH
Sandelyje: 5114 pcs
parsisiųsti:
RFQ
AI-1450-TW-LW80-WP-R
AI-1450-TW-LW80-WP-R
apibūdinimas: AUDIO PIEZO INDICATOR 9-16V
parsisiųsti: AI-1450-TW-LW80-WP-R.pdf
AI-155
AI-155
parsisiųsti:
AI-1622-TWT-5V-R
AI-1622-TWT-5V-R
apibūdinimas: AUDIO MAGNETIC INDICATOR 4-8V TH
parsisiųsti: AI-1622-TWT-5V-R.pdf
AI-185
AI-185
AI-1450-TWW-WP
AI-1450-TWW-WP
apibūdinimas: AUDIO PIEZO INDICATOR
AI-1440-TWT-24V-2-R
AI-1440-TWT-24V-2-R
apibūdinimas: AUDIO PIEZO INDICATOR 6-30V TH
parsisiųsti: AI-1440-TWT-24V-2-R.pdf
AI-175
AI-175
apibūdinimas: AUDIO PIEZO INDICATOR TH
parsisiųsti: AI-1440-TWT-12V-R.pdf
AI-195
AI-195
AI-180
AI-180
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: MC INSULATION BARRIERS FRAME SIZ
parsisiųsti: AI-180.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus