AI-1440-TWT-24V-2-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-1440-TWT-24V-2-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AI-1440-TWT-24V-2-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas AUDIO PIEZO INDICATOR 6-30V TH
Duomenų lapai: AI-1440-TWT-24V-2-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AI-1440-TWT-24V-2-R specifikacijos
Dalies numeris AI-1440-TWT-24V-2-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 53184 pcs Duomenų lapas AI-1440-TWT-24V-2-R.pdf
Įtampos diapazonas 6 ~ 30V Įtampa - Įvertinta 24V
Nutraukimas PC Pins Technologija Piezo
Garso slėgio lygis (SPL) 87dB @ 24V, 10cm Dydis / Matmenys 0.543" Dia (13.80mm)
Serija AI Reitingai Washable
Uosto vieta Top Pakuotė Tray
Kiti vardai 668-1342
AI-1440-TWT-24V-2-R-ND
AI1440TWT24V2R
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Single Tone Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas DC
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) Dažnumas 4kHz
Trukmė - Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 24V 18mA 4kHz 87dB @ 24V, 10cm Through Hole PC Pins Dabartinis - tiekimas 18mA