ODB1232-12HB
Orion FansOrion Fans
ODB1232-12HB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ODB1232-12HB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.ODB1232-12HB.pdf2.ODB1232-12HB.pdf3.ODB1232-12HB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
ODB1232-12HB specifikacijos
Dalies numeris ODB1232-12HB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5382 pcs Duomenų lapas 1.ODB1232-12HB.pdf2.ODB1232-12HB.pdf3.ODB1232-12HB.pdf
Plotis 32.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 6 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.920 in H2O (229.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Serija ODB1232
RPM 2600 RPM Kiti vardai ODB1232-12HBX
Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Triukšmas 55.0 dB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.790A