ODB1232-48MB
Orion FansOrion Fans
ODB1232-48MB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ODB1232-48MB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN BLOWER 120X32MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.ODB1232-48MB.pdf2.ODB1232-48MB.pdf3.ODB1232-48MB.pdf
  • Pranešimas
ODB1232-48MB specifikacijos
Dalies numeris ODB1232-48MB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN BLOWER 120X32MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4888 pcs Duomenų lapas 1.ODB1232-48MB.pdf2.ODB1232-48MB.pdf3.ODB1232-48MB.pdf
Plotis 32.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 24 ~ 55VDC Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.830 in H2O (206.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Serija ODB1232
RPM 2300 RPM Kiti vardai ODB1232-48MBX
Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Triukšmas 49.0 dB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.180A