OD9220-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD9220-12HB02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD9220-12HB02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD9220-12HB02A specifikacijos
Dalies numeris OD9220-12HB02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 8 ~ 16VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija OD9220
RPM 2700 RPM Kiti vardai OD9220-12HB02AX
OD9220-12HBO2A
OD9220-12HBO2A-ND
OD922012HB02A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas 33.0 dB
Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.250A