OD9220-12HB01A
Orion FansOrion Fans
OD9220-12HB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD9220-12HB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD9220-12HB01A specifikacijos
Dalies numeris OD9220-12HB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 8 ~ 16VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija OD9220
RPM 2700 RPM Kiti vardai OD9220-12HB01AX
OD922012HB01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas 33.0 dB
Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.250A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas 32.0 CFM (0.896m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD913JE
OD913JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 91K OHM 1/4W 5% AXIAL
Sandelyje: 227391 pcs
parsisiųsti: OD913JE.pdf
RFQ
OD9220-12HSS01A
OD9220-12HSS01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 15613 pcs
parsisiųsti: OD9220-12HSS01A.pdf
RFQ
OD9220-12HB
OD9220-12HB
Gamintojai: Orion Fans