OD8032-12LB10A
Orion FansOrion Fans
OD8032-12LB10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8032-12LB10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD8032-12LB10A specifikacijos
Dalies numeris OD8032-12LB10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 8 ~ 17VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80.5mm L x 80.5mm H Serija OD8032
RPM 3000 RPM Kiti vardai OD8032-12LB10AX
OD803212LB10A
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas 31.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.350A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas 40.0 CFM (1.12m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD8032-12LB
OD8032-12LB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE