OD8032-12HHB5
Orion FansOrion Fans
OD8032-12HHB5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8032-12HHB5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD8032-12HHB5 specifikacijos
Dalies numeris OD8032-12HHB5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 8 ~ 17VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 80.5mm L x 80.5mm H Serija OD8032
RPM - Kiti vardai OD8032-12HHB5X
OD803212HHB5
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas -
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant