OD8025-12HS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-12HS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-12HS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD8025-12HS01A specifikacijos
Dalies numeris OD8025-12HS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 3100 RPM Galia (vatais) 1.80W
Kiti vardai OD8025-12HS01AX
OD802512HS01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Triukšmas 35.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.180A Guolių tipas Sleeve