OD8025-12HHSS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-12HHSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-12HHSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD8025-12HHSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD8025-12HHSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 3400 RPM Galia (vatais) 2.16W
Kiti vardai OD8025-12HHSS01AX
OD802512HHSS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.230A Guolių tipas Sealed Sleeve