OD8015-12LSS02A
Orion FansOrion Fans
OD8015-12LSS02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8015-12LSS02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD8015-12LSS02A specifikacijos
Dalies numeris OD8015-12LSS02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8015
RPM - Kiti vardai OD8015-12LSS02AX
OD8015-12LSSO2A
OD8015-12LSSO2A-ND
OD801512LSS02A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sealed Sleeve Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD8015-12LS
OD8015-12LS
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE