OD8015-12LS10A
Orion FansOrion Fans
OD8015-12LS10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8015-12LS10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD8015-12LS10A specifikacijos
Dalies numeris OD8015-12LS10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8015