OD7025-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD7025-12MSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD7025-12MSS01A.pdf2.OD7025-12MSS01A.pdf3.OD7025-12MSS01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD7025-12MSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD7025-12MSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 70mm L x 70mm H Serija OD7025