OD7025-12MB01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD7025-12MB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD7025-12MB01A.pdf2.OD7025-12MB01A.pdf3.OD7025-12MB01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD7025-12MB01A specifikacijos
Dalies numeris OD7025-12MB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10081 pcs Duomenų lapas 1.OD7025-12MB01A.pdf2.OD7025-12MB01A.pdf3.OD7025-12MB01A.pdf
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 70mm L x 70mm H Serija OD7025
RPM - Kiti vardai OD7025-12MB01AX
OD702512MB01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD7025-12LSS02A
OD7025-12LSS02A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 12356 pcs
parsisiųsti: OD7025-12LSS02A.pdf
RFQ
OD7025-24HHB
OD7025-24HHB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN 70X25MM 24VDC 51CFM
Sandelyje: 14423 pcs
parsisiųsti: OD7025-24HHB.pdf
RFQ
OD7025-12MB
OD7025-12MB