OD6038-48MBVXC5
Orion FansOrion Fans
OD6038-48MBVXC5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6038-48MBVXC5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
  • Pranešimas
OD6038-48MBVXC5 specifikacijos
Dalies numeris OD6038-48MBVXC5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6038
RPM - Kiti vardai OD6038-48MBVXC5X
OD603848MBVXC5
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas -
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control
Susiję produktai
OD622JE
OD622JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 6.2K OHM 1/4W 5% AXIAL
Sandelyje: 239459 pcs
parsisiųsti: OD622JE.pdf
RFQ
OD622J
OD622J
Gamintojai: Ohmite
Sandelyje: 4551 pcs
parsisiųsti: OD622J.pdf
RFQ
OD6038-48MBVXC
OD6038-48MBVXC
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE