OD6038-48LBVXC5
Orion FansOrion Fans
OD6038-48LBVXC5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6038-48LBVXC5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD6038-48LBVXC5 specifikacijos
Dalies numeris OD6038-48LBVXC5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6038
RPM - Kiti vardai OD6038-48LBVXC5X
OD603848LBVXC5
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas -
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD6038-48LBVXC10A
OD6038-48LBVXC10A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
Sandelyje: 6615 pcs
parsisiųsti: OD6038-48LBVXC10A.pdf
RFQ
OD620J
OD620J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 62 OHM 1/4W 5% AXIAL