OD6038-24MBVXC
Orion FansOrion Fans
OD6038-24MBVXC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6038-24MBVXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
  • Pranešimas
OD6038-24MBVXC specifikacijos
Dalies numeris OD6038-24MBVXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.970 in H2O (241.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6038
RPM 8000 RPM Galia (vatais) 10.00W
Kiti vardai OD6038-24MBVXCX
OD603824MBVXC
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 58.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.430A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 48.0 CFM (1.34m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD6038-24LBVXC5
OD6038-24LBVXC5
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 5368 pcs
parsisiųsti: OD6038-24LBVXC5.pdf
RFQ
OD6038-24MBVXC10A
OD6038-24MBVXC10A
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 5542 pcs
parsisiųsti: OD6038-24MBVXC10A.pdf
RFQ
OD6038-24MBVXC01A
OD6038-24MBVXC01A