OD6038-24LBVXC5
Orion FansOrion Fans
OD6038-24LBVXC5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6038-24LBVXC5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD6038-24LBVXC5 specifikacijos
Dalies numeris OD6038-24LBVXC5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6038
RPM 6000 RPM Galia (vatais) 4.00W
Kiti vardai OD6038-24LBVXC5X
OD603824LBVXC5
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 50.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos PWM Control Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.200A Guolių tipas Ball