OD6038-24HBVXC
Orion FansOrion Fans
OD6038-24HBVXC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6038-24HBVXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD6038-24HBVXC specifikacijos
Dalies numeris OD6038-24HBVXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 1.590 in H2O (396.1 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6038
RPM 10000 RPM Galia (vatais) 21.00W
Kiti vardai OD6038-24HBVXCX
OD603824HBVXC
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 64.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.880A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 61.0 CFM (1.71m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD6038-12MBVXC10A
OD6038-12MBVXC10A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 6843 pcs
parsisiųsti: OD6038-12MBVXC10A.pdf
RFQ
OD6038-12MBVXC01A
OD6038-12MBVXC01A
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 6171 pcs
parsisiųsti: OD6038-12MBVXC01A.pdf
RFQ
OD6038-24HBVXC01A
OD6038-24HBVXC01A
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE