OD6038-12LBXC01A
Orion FansOrion Fans
OD6038-12LBXC01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6038-12LBXC01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD6038-12LBXC01A.pdf2.OD6038-12LBXC01A.pdf3.OD6038-12LBXC01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
OD6038-12LBXC01A specifikacijos
Dalies numeris OD6038-12LBXC01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.276 lb (125.19g)
Įtampos diapazonas 10.8 ~ 13.2VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 1.950 in H2O (485.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6038
RPM 13000 RPM Galia (vatais) 21.60W
Kiti vardai 1053-1619
OD6038-12LBXC01AX
OD6038-12LBXH01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 61.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 1.45A Guolių tipas Ball