OD4028-12MBXC5
Orion FansOrion Fans
OD4028-12MBXC5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4028-12MBXC5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4028-12MBXC5.pdf2.OD4028-12MBXC5.pdf3.OD4028-12MBXC5.pdf4.OD4028-12MBXC5.pdf
  • Pranešimas
OD4028-12MBXC5 specifikacijos
Dalies numeris OD4028-12MBXC5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4028