OD4028-12MB10A
Orion FansOrion Fans
OD4028-12MB10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4028-12MB10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4028-12MB10A.pdf2.OD4028-12MB10A.pdf3.OD4028-12MB10A.pdf4.OD4028-12MB10A.pdf
  • Pranešimas
OD4028-12MB10A specifikacijos
Dalies numeris OD4028-12MB10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 7 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4028
RPM 8000 RPM Kiti vardai OD4028-12MB10AX
OD402812MB10A
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas 35.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.180A