OD4015-12HHB02A
Orion FansOrion Fans
OD4015-12HHB02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4015-12HHB02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4015-12HHB02A.pdf2.OD4015-12HHB02A.pdf3.OD4015-12HHB02A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD4015-12HHB02A specifikacijos
Dalies numeris OD4015-12HHB02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4015