OD4015-12HHB
Orion FansOrion Fans
OD4015-12HHB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4015-12HHB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4015-12HHB.pdf2.OD4015-12HHB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD4015-12HHB specifikacijos
Dalies numeris OD4015-12HHB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12711 pcs Duomenų lapas 1.OD4015-12HHB.pdf2.OD4015-12HHB.pdf
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4015
RPM - Kiti vardai OD4015-12HHBX
OD401512HHB
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cURus
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD4015-12HHB01A
OD4015-12HHB01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE