OD4006-12LSS01A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4006-12LSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4006-12LSS01A.pdf2.OD4006-12LSS01A.pdf3.OD4006-12LSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD4006-12LSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD4006-12LSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 6.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4006