OD4006-12LB01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4006-12LB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X6MM BALL 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4006-12LB01A.pdf2.OD4006-12LB01A.pdf3.OD4006-12LB01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD4006-12LB01A specifikacijos
Dalies numeris OD4006-12LB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X6MM BALL 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8538 pcs Duomenų lapas 1.OD4006-12LB01A.pdf2.OD4006-12LB01A.pdf3.OD4006-12LB01A.pdf
Plotis 6.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4006