OD3015-05LB01A
Orion FansOrion Fans
OD3015-05LB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD3015-05LB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 30X15MM BALL 5VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD3015-05LB01A.pdf2.OD3015-05LB01A.pdf3.OD3015-05LB01A.pdf
  • Pranešimas
OD3015-05LB01A specifikacijos
Dalies numeris OD3015-05LB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 30X15MM BALL 5VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9234 pcs Duomenų lapas 1.OD3015-05LB01A.pdf2.OD3015-05LB01A.pdf3.OD3015-05LB01A.pdf
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 5VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 30mm L x 30mm H Serija OD3015
RPM - Kiti vardai OD3015-05LB01AX
OD301505LB01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai -
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD3015-05HB
OD3015-05HB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 30X15MM BALL 5VDC WIRE
Sandelyje: 13577 pcs
parsisiųsti: OD3015-05HB.pdf
RFQ
OD301J
OD301J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 300 OHM 1/4W 5% AXIAL
Sandelyje: 4958 pcs
parsisiųsti: OD301J.pdf
RFQ
OD3015-05MB
OD3015-05MB
Gamintojai: Orion Fans
parsisiųsti: OD3015-05MB.pdf
OD3015-05LB
OD3015-05LB