OD3010-12MSS10A
Orion FansOrion Fans
OD3010-12MSS10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD3010-12MSS10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD3010-12MSS10A.pdf2.OD3010-12MSS10A.pdf3.OD3010-12MSS10A.pdf4.OD3010-12MSS10A.pdf
  • Pranešimas
OD3010-12MSS10A specifikacijos
Dalies numeris OD3010-12MSS10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.20mm Svoris -
Įtampos diapazonas 8 ~ 17VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 30mm L x 30mm H Serija OD3010
RPM 9000 RPM Kiti vardai OD3010-12MSS10AX
OD301012MSS10A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas 27.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.090A