OD127-12LBO2A
Orion FansOrion Fans
OD127-12LBO2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD127-12LBO2A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD127-12LBO2A.pdf2.OD127-12LBO2A.pdf3.OD127-12LBO2A.pdf4.OD127-12LBO2A.pdf
  • Pranešimas
OD127-12LBO2A specifikacijos
Dalies numeris OD127-12LBO2A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 8 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 127mm L x 127mm H Serija OD127
RPM - Kiti vardai OD127-12LBO2AX
OD12712LBO2A
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Triukšmas -
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD127-12LB10A
OD127-12LB10A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 4726 pcs
parsisiųsti: OD127-12LB10A.pdf
RFQ
OD127-12MBO2A
OD127-12MBO2A
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 4159 pcs
parsisiųsti: OD127-12MBO2A.pdf
RFQ
OD127-12LB
OD127-12LB