OD127-12LB10A
Orion FansOrion Fans
OD127-12LB10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD127-12LB10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD127-12LB10A.pdf2.OD127-12LB10A.pdf3.OD127-12LB10A.pdf4.OD127-12LB10A.pdf
  • Pranešimas
OD127-12LB10A specifikacijos
Dalies numeris OD127-12LB10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 8 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 127mm L x 127mm H Serija OD127
RPM - Kiti vardai OD127-12LB10AX
OD12712LB10A
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Triukšmas -
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant