OD1238-24MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1238-24MSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-24MSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-24MSS01A.pdf2.OD1238-24MSS01A.pdf3.OD1238-24MSS01A.pdf4.OD1238-24MSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD1238-24MSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD1238-24MSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 2540 RPM Galia (vatais) 6.00W
Kiti vardai OD1238-24MSS01AX
OD123824MSS01A
OD1238PT-24MSS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 41.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.230A Guolių tipas Sealed Sleeve
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 95.0 CFM (2.66m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1238-24MS
OD1238-24MS
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE