OD1238-24MS02A
Orion FansOrion Fans
OD1238-24MS02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-24MS02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-24MS02A.pdf2.OD1238-24MS02A.pdf3.OD1238-24MS02A.pdf4.OD1238-24MS02A.pdf
  • Pranešimas
OD1238-24MS02A specifikacijos
Dalies numeris OD1238-24MS02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 2540 RPM Galia (vatais) 6.00W