OD1238-24HHB
Orion FansOrion Fans
OD1238-24HHB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-24HHB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-24HHB.pdf2.OD1238-24HHB.pdf3.OD1238-24HHB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD1238-24HHB specifikacijos
Dalies numeris OD1238-24HHB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7021 pcs Duomenų lapas 1.OD1238-24HHB.pdf2.OD1238-24HHB.pdf3.OD1238-24HHB.pdf
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 12 ~ 28VDC Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 3800 RPM Galia (vatais) 14.40W
Kiti vardai 1053-1476
OD1238-24HHBX
OD123824HHB
OD1238PT-24HHB
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Triukšmas 52.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.600A Guolių tipas Ball