OD1238-24HBXC
Orion FansOrion Fans
OD1238-24HBXC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-24HBXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-24HBXC.pdf2.OD1238-24HBXC.pdf3.OD1238-24HBXC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD1238-24HBXC specifikacijos
Dalies numeris OD1238-24HBXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6822 pcs Duomenų lapas 1.OD1238-24HBXC.pdf2.OD1238-24HBXC.pdf3.OD1238-24HBXC.pdf
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 4300 RPM Galia (vatais) 19.00W
Kiti vardai 1053-1158
OD1238-24HBXCX
OD123824HBXC
OD1238PT-24HBXC
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 61.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.980A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 200.0 CFM (5.60m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1238-24HBXC01A
OD1238-24HBXC01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 4489 pcs
parsisiųsti: OD1238-24HBXC01A.pdf
RFQ
OD1238-24HBXJ01A
OD1238-24HBXJ01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN DC 24V 120X38MM HIGH PERF
Sandelyje: 4181 pcs
parsisiųsti: OD1238-24HBXJ01A.pdf
RFQ
OD1238-24HBXC02A
OD1238-24HBXC02A