OD1238-12MBXC
Orion FansOrion Fans
OD1238-12MBXC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-12MBXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-12MBXC.pdf2.OD1238-12MBXC.pdf3.OD1238-12MBXC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD1238-12MBXC specifikacijos
Dalies numeris OD1238-12MBXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5562 pcs Duomenų lapas 1.OD1238-12MBXC.pdf2.OD1238-12MBXC.pdf3.OD1238-12MBXC.pdf
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.510 in H2O (127.0 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 3800 RPM Galia (vatais) 18.00W
Kiti vardai OD1238-12MBXCX
OD123812MBXC
OD1238PT-12MBXC
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 57.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 1.5A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 175.0 CFM (4.90m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1238-12MBXJ01A
OD1238-12MBXJ01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 3595 pcs
parsisiųsti: OD1238-12MBXJ01A.pdf
RFQ
OD1238-12MBXC01A
OD1238-12MBXC01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 4724 pcs
parsisiųsti: OD1238-12MBXC01A.pdf
RFQ
OD1238-12MB01
OD1238-12MB01
parsisiųsti: OD1238-12MB01.pdf
OD1238-12MBXC10A
OD1238-12MBXC10A
parsisiųsti: OD1238-12MBXC10A.pdf
OD1238-12MBXC02A
OD1238-12MBXC02A