OD1238-12MBIP55
Orion FansOrion Fans
OD1238-12MBIP55 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-12MBIP55
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-12MBIP55.pdf2.OD1238-12MBIP55.pdf3.OD1238-12MBIP55.pdf
  • Pranešimas
OD1238-12MBIP55 specifikacijos
Dalies numeris OD1238-12MBIP55 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 2540 RPM Galia (vatais) 4.00W
Kiti vardai OD1238-12MBIP55X
OD123812MBIP55
OD1238PT-12MBIP55
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 41.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.350A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 95.0 CFM (2.66m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1238-12MB02A
OD1238-12MB02A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 5580 pcs
parsisiųsti: OD1238-12MB02A.pdf
RFQ
OD1238-12MBIP5501A
OD1238-12MBIP5501A
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 4503 pcs
parsisiųsti: OD1238-12MBIP5501A.pdf
RFQ
OD1238-12MBXC01A
OD1238-12MBXC01A
parsisiųsti: OD1238-12MBXC01A.pdf
OD1238-12MB
OD1238-12MB