OD1238-12LLBXC
Orion FansOrion Fans
OD1238-12LLBXC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-12LLBXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-12LLBXC.pdf2.OD1238-12LLBXC.pdf3.OD1238-12LLBXC.pdf
  • Pranešimas
OD1238-12LLBXC specifikacijos
Dalies numeris OD1238-12LLBXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5043 pcs Duomenų lapas 1.OD1238-12LLBXC.pdf2.OD1238-12LLBXC.pdf3.OD1238-12LLBXC.pdf
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 1500 RPM Galia (vatais) 2.00W
Kiti vardai OD1238-12LLBXCX
OD123812LLBXC
OD1238PT-12LLBXC
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 27.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.160A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 53.0 CFM (1.48m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1238-12LBXC
OD1238-12LBXC
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 5217 pcs
parsisiųsti: OD1238-12LBXC.pdf
RFQ
OD1238-12LBXC02A
OD1238-12LBXC02A
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 4687 pcs
parsisiųsti: OD1238-12LBXC02A.pdf
RFQ
OD1238-12LLBXC01A
OD1238-12LLBXC01A
parsisiųsti: OD1238-12LLBXC01A.pdf
OD1238-12LLBXC10A
OD1238-12LLBXC10A
parsisiųsti: OD1238-12LLBXC10A.pdf
OD1238-12LBXC5
OD1238-12LBXC5
parsisiųsti: OD1238-12LBXC5.pdf
OD1238-12LLBXC02A
OD1238-12LLBXC02A