OD1238-12LBXC5
Orion FansOrion Fans
OD1238-12LBXC5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-12LBXC5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-12LBXC5.pdf2.OD1238-12LBXC5.pdf3.OD1238-12LBXC5.pdf4.OD1238-12LBXC5.pdf
  • Pranešimas
OD1238-12LBXC5 specifikacijos
Dalies numeris OD1238-12LBXC5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.380 in H2O (94.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 3200 RPM Galia (vatais) 10.00W
Kiti vardai OD1238-12LBXC5X
OD123812LBXC5
OD1238PT-12LBXC5
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 52.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos PWM Control Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.870A Guolių tipas Ball