OD1225-12MBIP55
Orion FansOrion Fans
OD1225-12MBIP55 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1225-12MBIP55
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1225-12MBIP55.pdf2.OD1225-12MBIP55.pdf3.OD1225-12MBIP55.pdf
  • Pranešimas
OD1225-12MBIP55 specifikacijos
Dalies numeris OD1225-12MBIP55 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1225
RPM 2050 RPM Galia (vatais) 4.00W
Kiti vardai OD1225-12MBIP55X
OD122512MBIP55
OD1225PT-12MBIP55
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 38.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.330A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 83.0 CFM (2.32m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1225-12MB
OD1225-12MB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 8565 pcs
parsisiųsti: OD1225-12MB.pdf
RFQ
OD1225-12MS02A
OD1225-12MS02A
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 6761 pcs
parsisiųsti: OD1225-12MS02A.pdf
RFQ
OD1225-12MB01A
OD1225-12MB01A
parsisiųsti: OD1225-12MB01A.pdf
OD1225-12MBIP5501A
OD1225-12MBIP5501A
parsisiųsti: OD1225-12MBIP5501A.pdf
OD1225-12LSS5
OD1225-12LSS5
parsisiųsti: OD1225-12LSS5.pdf
OD1225-12MB5
OD1225-12MB5
parsisiųsti: OD1225-12MB5.pdf
OD1225-12MBIP5502A
OD1225-12MBIP5502A