OD1225-12MB10A
Orion FansOrion Fans
OD1225-12MB10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1225-12MB10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1225-12MB10A.pdf2.OD1225-12MB10A.pdf3.OD1225-12MB10A.pdf4.OD1225-12MB10A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD1225-12MB10A specifikacijos
Dalies numeris OD1225-12MB10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1225
RPM 2050 RPM Galia (vatais) 4.00W
Kiti vardai OD1225-12MB10AX
OD122512MB10A
OD1225PT-12MB10A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 38.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.330A Guolių tipas Ball