G2R-2A4-AC120
OmronOmron
G2R-2A4-AC120 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-2A4-AC120
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 120V
Duomenų lapai: G2R-2A4-AC120.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G2R-2A4-AC120 specifikacijos
Dalies numeris G2R-2A4-AC120 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14769 pcs Duomenų lapas G2R-2A4-AC120.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 96 VAC Išjunkite įtampą (min.) 36 VAC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R-2A4 AC120
G2R-2A4 AC120 BY OMI
G2R-2A4-AC120-ND
G2R2A4AC120
G2R2A4AC120BYOMI
Z11604
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 120VAC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 4A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma DPST-NO (2 Form A)
Ritės įtampa 120VAC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 6.5 kOhms Ritės galia 0.9 VA
Ritinio srovė 7.5mA