G2R-2A4-AC12
OmronOmron
G2R-2A4-AC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-2A4-AC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 12V
Duomenų lapai: G2R-2A4-AC12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G2R-2A4-AC12 specifikacijos
Dalies numeris G2R-2A4-AC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11676 pcs Duomenų lapas G2R-2A4-AC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VAC Išjunkite įtampą (min.) 3.6 VAC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R2A4AC12 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VAC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 4A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma DPST-NO (2 Form A)
Ritės įtampa 12VAC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 65 Ohms Ritės galia 0.9 VA
Ritinio srovė 75.0mA