D3V-11-3C24
OmronOmron
D3V-11-3C24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V-11-3C24
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACT SPST-NO 11A 250V
Duomenų lapai: D3V-11-3C24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D3V-11-3C24 specifikacijos
Dalies numeris D3V-11-3C24 Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACT SPST-NO 11A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51765 pcs Duomenų lapas D3V-11-3C24.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją Off-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos 15gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Kiti vardai D3V113C24
D3V113C24BYOMI
Z4767
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Darbo pozicija 0.579" (14.7mm)
Darbo jėga 100gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Elektros gyvenimas 200,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.016" (0.4mm)
Dabartinis įvertinimas 11A (AC), 6A (DC) Grandinė SPST-NO
Pavaros tipas Round (Pin Plunger)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D3V-112-1C24
D3V-112-1C24
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V
Sandelyje: 49323 pcs
parsisiųsti: D3V-112-1C24.pdf
RFQ
D3V-11-2C25
D3V-11-2C25
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 11A 250V
Sandelyje: 75423 pcs
parsisiųsti: D3V-11-2C25.pdf
RFQ
D3V-11-3C24-K
D3V-11-3C24-K
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 11A 250V