D3V-11-1C5
OmronOmron
D3V-11-1C5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V-11-1C5
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V
Duomenų lapai: D3V-11-1C5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D3V-11-1C5 specifikacijos
Dalies numeris D3V-11-1C5 Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42468 pcs Duomenų lapas D3V-11-1C5.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos 50gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Kiti vardai D3V111C5
D3V111C5BYOMI
Z4758
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Darbo pozicija 0.579" (14.7mm)
Darbo jėga 200gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Elektros gyvenimas 200,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.016" (0.4mm)
Dabartinis įvertinimas 11A (AC), 6A (DC) Grandinė SPDT