WLNJ30LDN
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WLNJ30LDN
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas FLX ROD MW COIL SPRING LED
Duomenų lapai: WLNJ30LDN.pdf
Akcijų būklė 888 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 888 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
WLNJ30LDN specifikacijos
Dalies numeris WLNJ30LDN Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas FLX ROD MW COIL SPRING LED "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 888 pcs Duomenų lapas WLNJ30LDN.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius Screw Terminal Perjungti funkciją On-Mom
Serija WL-N Atsikratyti jėgos -
Pretravel 0.787" (20.0mm) Pakuotė Bulk
Overtravel - Kiti vardai WLNJ30LDN-ND
Z11544
Darbinė temperatūra -10°C ~ 80°C Darbo pozicija -
Darbo jėga 150gf Montavimo tipas Chassis Mount
Mechaninis gyvenimas 15,000,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos LED Indicator
Elektros gyvenimas 750,000 Cycles Diferencinė kelionė -
Dabartinis įvertinimas 10A (AC), 6A (DC) Grandinė SPDT (DB/DM)
Pavaros tipas Spring, Coil
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WLNJLEN
WLNJLEN
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: FLX ROD 140X6.5MM NEON
Sandelyje: 1173 pcs
parsisiųsti: WLNJLEN.pdf
RFQ
WLNJ30-TS
WLNJ30-TS
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Sandelyje: 595 pcs
parsisiųsti: WLNJ30-TS.pdf
RFQ
WLNJS2LDN
WLNJS2LDN
apibūdinimas: FLX ROD SW 193X1MM LED
Sandelyje: 1316 pcs
parsisiųsti: WLNJS2LDN.pdf
WLNJ-TS
WLNJ-TS
parsisiųsti: WLNJ-TS.pdf
WLNJ-Y-N
WLNJ-Y-N
apibūdinimas: FLEX RD CS 140X6.5MM M20 LED
parsisiųsti: WLNJ-Y-N.pdf
WLNJ-TSLE
WLNJ-TSLE