WLNJ30-TS
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WLNJ30-TS
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Duomenų lapai: WLNJ30-TS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 595 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
WLNJ30-TS specifikacijos
Dalies numeris WLNJ30-TS Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 595 pcs Duomenų lapas WLNJ30-TS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius Screw Terminal Perjungti funkciją On-Mom
Serija WL Atsikratyti jėgos -
Pretravel 0.787" (20.0mm) Pakuotė Bulk
Overtravel - Kiti vardai WLNJ30TS
Darbinė temperatūra -10°C ~ 80°C Darbo pozicija -
Darbo jėga 150gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
funkcijos - Elektros gyvenimas 750,000 Cycles
Diferencinė kelionė - Dabartinis įvertinimas 10A (AC), 6A (DC)
Grandinė SPDT (DB/DM) Pavaros tipas Spring, Coil
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WLNJLEN
WLNJLEN
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: FLX ROD 140X6.5MM NEON
Sandelyje: 1173 pcs
parsisiųsti: WLNJLEN.pdf
RFQ
WLNJG1N
WLNJG1N
apibūdinimas: FLX ROD CS 140X6.5MM
Sandelyje: 1209 pcs
parsisiųsti: WLNJG1N.pdf
RFQ
WLNJ-TS
WLNJ-TS
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V